404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Діарея. Попередження та самодопомога
Діарея (пронос) - надзвичайно поширене стан, що характеризується частим рідким стільцем. Понос може бути гострим, короткочасним, або тривати до трьох - семи днів. Діарея також може бути частиною тривалого захворювання, пов'язаного звичайно з травленням і станом кишечника. Якщо пронос триває недовго, можливо, його не слід сприймати як серйозний симптом.

Захворювання очей. Рецепти народної медицини при різних захворюваннях очей
Серед очних захворювань найбільш часто зустрічаються наступні. Блефарит - запалення краю століття або волосяних цибулин, частіше зустрічається у маленьких дітей: краї повік у них товщають і покриваються жовтуватими корочками, біля основи вій утворюються гнійні виразки, вії склеюються.

Вибираємо вітаміни (це корисно знати)
Всім відомо, що, без вітамінів - нікуди. Особливо в міжсезоння. Проте, розглядаючи в аптеці барвисті флакони і яскраві упаковки з начебто дуже корисними вітамінами, не поспішайте. Ще в 1998 році експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) при ООН після всебічних лабораторних досліджень у різних країнах дійшли висновку: у чистому вигляді краще не зловживати!

Діарея: причини захворювання і лікування. Жіноче здоров'я
Діарея - стан, при якому стілець стає більш рідким і частим, ніж зазвичай - це збільшення в калових масах вмісту рідини, що викликає почастішання актів дефекації. Ранкова одноразова «мізансцена» під назвою «пронесло», як правило, не свідчить про щось вже дуже серйозне і важкому.

Головний біль: дієта проти головного болю
Спробуйте-но позбутися головного болю .


   2010